Неділя, 5 лютого

Кличко розповів, скільки часу необхідно на стабілізацію ситуації з електрикою у Києві

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що на стабілізацію ситуації з електропостачанням у столиці необхідно орієнтовно 2-3 тижні.

Про це він сказав в ефірі програми “Факти” на каналі ICTV.

“Ми працюємо в екстреному режимі, тому що у нас екстрені відключення світла, які продовжуються по всіх районах. Це робить Укренерго. У зв’язку з великою нестачею та дефіцитом відключення коливаються приблизно від години. Ми знаємо, що у нас пікове навантаження.

Від 20 до 50% – це дефіцит електроенергії. Цей баланс залежить від споживання, пікових навантажень та іншого”, – розпоів Кличко.

“Ми зв’язалися з фахівцями Укренерго, які кажуть, що якщо не буде жодних форс-мажорних обставин, тоді вони сподіваються протягом 2-3 тижнів усунути проблематичні моменти, пов’язані з атаками ракет та дронів, під час яких було пошкоджено системи енергозабезпечення.

Непросте завдання, але вони кажуть, що приблизно 2-3 тижні”, – підкреслив мер Києва.

Кличко також запевнив, що міська влада Києва робить все можливе для повернення стабільного електропостачання.

Нагадаємо:

У компанії ДТЕК переглянуть графіки віялових відключень електроенергії для Києва – тривалість обмежень може зрости до шести годин.

Диспетчерський центр НЕК “Укренерго” в п’ятницю, 28 жовтня, вчергове надав обленерго обсяг для застосування графіків обмежень електропостачання в усіх областях України.

Оператор системи передачі “Укренерго” відновив екстрені відключення світла у Київській області, що були запроваджені у четвер внаслідок російської атаки на енергетичний об’єкт.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.