Понеділок, 25 вересня

Кличко отримав догану через закриті укриття

Кабінет міністрів оголосив догану голові КМДА Віталію Кличку, голові КМВА Сергієву Попку та ще низці посадовців меншого калібру.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду у вівторок, 27 червня.

Зокрема, догани отримали також голови Голосіївської, Оболонської, Печерської, Солом’янської РДА, а також перші заступники голови Дарницької і Шевченківської РДА, які тимчасово, за розпорядженням президента, виконують обов’язки голів цих адміністрацій.

КМУ підтримав проекти розпоряджень президента Зеленського про звільнення голів Деснянської районної держадміністрації Дмитра Ратнікова та Святошинської РДА Сергія Павловського.

Також уряд увільнив від тимчасового виконання обов’язків голови Дніпровської РДА Павла Бабія та Подільської РДА Сергія Коваленка.

Нагадаємо, 1 червня через те, що в поліклініці в Деснянському районі під час повітряної тривоги було зачинено укриття, загинуло троє людей внаслідок падіння уламків ракети. Того ж дня КМДА ухвалила рішення, що укриття в столиці мають бути відчинені завжди, а не лише під час повітряних тривог. У Кличка пригрозили, що забиратимуть у власників приміщення укриттів, якщо ті будуть зачинені.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.