Кав’ярня на Подолі збирає гроші на порятунок 70-річного ясена

218

Співробітники кав’ярні First Point просять жителів столиці допомогти врятувати дерево на вулиці Ярославській від вирубки.

Столична кав’ярня First Point збирає кошти на порятунок 70-річного ясена, що зветься Аристарх. Про це повідомляється на сторінці закладу в Facebook.

Працівники «Київзеленбуду» вирішили спиляти дерево на розі вулиць Ярославської та Костянтинівської, посилаючись на те, що дерево старе, хворе і врятувати його неможливо. Однак співробітники кав’ярні First Point звернулися до фахівців, які з’ясували, що грунт під ясенем ще здоровий і на порятунок дерева є шанс.

Для того щоб врятувати ясен, необхідно вилікувати коріння зсередини, обробити порожнину дерева ліками, заповнити їх спеціальною пінистою масою, оформити лунки достатнього розміру. Співробітники кав’ярні вже провели обстеження дерева, почистили стовбур і видалили паразитів.

На всі заходи з порятунку Аристарха необхідні фінанси – від 30 000 до 50 000 гривень. Кияни можуть допомогти співробітникам First Point в цій нелегкій справі: на барі в кав’ярні поставили банку для готівки, також можна перевести гроші на картку «Приватбанку» за номером 5167 9855 1004 3367 (Кустенко А. В.).