Неділя, 4 червня

“Картку киянина” тепер можна оформити онлайн

Володарі віртуальної картки можуть записатися на прийом до лікаря, оплатити “комуналку”, оформити страховку

Жителі Києва тепер можуть оформити онлайн-версію “Картки киянина”, не маючи на руках її пластикового аналога. Для цього на сайті “Картки киянина” в розділі “реєстрація” потрібно ввести свій номер телефону і пароль.

Онлайн-користувачам доступні практично всі розділи ресурсу, крім “Транспорту”, “Освіти”, “Громадського проекту” та ідентифікації на порталі адмінпослуг Києва. Володарі віртуальної картки, наприклад, можуть записатися на прийом до лікаря, сплатити за “комуналку”, оформити страховку, подати скаргу на номер 15-51.

Також ми писали, що з 1 грудня 2017 року київські пільговики зможуть користуватися для проїзду в метро виключно “Карткою киянина”. Це стосується дев’яти категорій громадян, у яких було півтора року, щоб переоформити документ.

Раніше ми повідомляли, що “Картку киянина” хочуть “омолодити”, підключивши до її функцій новий модуль для столичних працівників IT-сфери, яких у Києві налічується понад 26 тисяч. Зараз над його створенням спільно працюють Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, Kyiv Smart City і співтовариство Kyiv IT Cluster.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.