Неділя, 5 лютого

«Картка киянина» буде єдиним проїзним документом для пільговиків

Пільговикам нагадали про те, що вони повинні затверджувати проїзд в громадському транспорті за допомогою «Картки киянина».

У столиці запроваджують систему обліку пільговиків у громадському транспорті за допомогою «Картки киянина». Тепер кожна пільгова поїздка буде зафіксована, що дозволить краще контролювати використання бюджетних коштів і прогнозувати пасажиропотоки. Про це повідомив директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов.

«Київ поки є єдиним містом в Україні, який передбачає в своєму бюджеті кошти на відшкодування пільгового проїзду. Сьогодні муніципальна карта “Картка киянина” є єдиним механізмом, який дозволяє фактично зафіксувати, скільки пасажирів скористалися пільгою на проїзд. Таким чином, на підставі цих даних перевізники зможуть отримувати з міського бюджету повну компенсацію за перевезення пільговиків », – сказав Крикунов.

У наземному громадському транспорті столиці встановлені валідатори. Коли пільговик валідує свою «Картку киянина», кошти з неї не знімаються. Картка просто реєструється в системі для коректного обліку пасажиропотоку та компенсації витрат перевізнику. Тому в КМДА настійно рекомендують столичним пільговикам оформляти «Картку киянина» і користуватися нею.

 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.