Вівторок, 31 січня

Кабмін дозволив Супрун виконувати обов’язки міністра

Кабмін частково розблокував роботу Міністерства охорони здоров’я України, паралізовану в результаті судової заборони Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра.

Пише UA.NEWS

13 лютого Кабінет міністрів прийняв розпорядження, яке дозволяє в.о. міністра охорони здоров’я Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я України, крім виняткових повноважень міністра як члена уряду, визначених постановою Кабміну від 17 липня 2003 р № 1096 «Про порядок виконання обов’язків міністра в разі його тимчасової відсутності».

«Це розпорядження є консолідованим рішенням уряду, яке дозволяє розблокувати найбільш критичні питання роботи МОЗ України. Цей винятковий крок Кабінету Міністрів України є відповіддю на те, що робота Міністерства охорони здоров’я України була заблокована рішенням Окружного адміністративного суду м.Києва», – повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Розпорядження уряду дозволяє затвердити розподіл вакцин і ліків до регіонів, відправити на закордонне лікування 44 українців, продовжити процес будівництва дитячої лікарні «Охматдит» та закупівлю обладнання та інші рішення, які вимагають негайного затвердження. Ці документи будуть підписані найближчим часом.

У той же час нагадується, що Окружний адміністративний суд Києва досі не виніс рішення за клопотанням про скасування постанови, якою Супрун було заборонено виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я України. 11 лютого суддя повідомив, що йому потрібен додатковий час для прийняття рішення, тому що багато документів.

Крім того, на п’ятницю, 15 лютого, призначено розгляд позову народного депутата Ігоря Мосійчука про відсутність у Супрун повноважень до виконання обов’язків міністра охорони здоров’я України. Засідання розпочнеться о 14.50 в Окружному адміністративному суді Києва.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.