Із столичних вулиць почали евакуйовувати авто порушників

204
евакуатор

Евакуатори разом з патрульними поліцейськими працюють в цілодобовому режимі.

У Києві почали працювати комунальні евакуатори, які доставляють на спеціальні майданчики тимчасово затримані патрульними поліцейськими автомобілі порушників правил дорожнього руху. Про це повідомляється на сторінці департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

Евакуатори спільно з патрульними працюють на столичних вулицях в цілодобовому режимі. Поліцейські мають право забрати автомобіль на тимчасовий штраф-майданчик, якщо водій керував машиною в стані наркотичного або алкогольного сп’яніння, порушував правила зупинки і стоянки, скоїв ДТП, їздив без посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію автомобіля, а також без страхового поліса. Крім того, патрульні можуть евакуювати автомобілі боржників, оголошених в розшук відповідно до ст. 36 Закону України «Про виконавче провадження».

«Тимчасове затримання транспортних засобів здійснюється за наявності у патрульного поліцейського підстав вважати, що водієм вчинено порушення, передбачене ст. 130 КУпАП (Керування транспортним засобом в стані наркотичного або алкогольного сп’яніння), ч. 3 ст. 122 КУпАП (Порушення правил зупинки або стоянки), ст. 124 КУпАП (вчинення дорожньо-транспортної пригоди), ст. 126 КУпАП (Керування транспортним засобом без наявності посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, а також страхового поліса), а також в разі виявлення транспортного засобу боржника, оголошеного в розшук відповідно до ст. 36 Закону України “Про виконавче провадження” », – йдеться в повідомленні.