Середа, 22 березня

Із Да Вінчі попрощалися у Києві

Тисячі людей, сотні військовиків та перші особи двох країн. Прощання з Да Вінчі (комбатом Дмитром Коцюбайлом) у Михайлівському соборі в Києві. На церемонії присутні Володимир Зеленський та Санна Марін.  

“Боляче втрачати наших героїв. Хоробрих, сміливих, сильних. Вірних собі і державі. Разом із Прем’єр-міністром Фінляндії Санною Марін попрощалися із Дмитром Коцюбайлом. Передав матері «Да Вінчі» Оксані Коцюбайло відзнаку «Хрест бойових заслуг», якою посмертно удостоєно її сина. Ніколи не забудемо. І будемо завжди вдячні. Вічна пам’ять!” – написав президент України Володимир Зеленський. 

ВІДЕО ПРОЩАННЯ ТУТ 

 

Фото – Громадське

Друже, дуже багато загинуло в мені сьогодні, але не ти, не ти, ти завжди будеш для мене живий.

Це ти навчив мене вітатись «Слава Україні», це з тобою я перейшов на українську, це ти навчав мене дуже багатьом речам, стріляти, наприклад, з міномета, це ти показував, що таке сучасна тактика, що таке військовий професіоналізм, боєздатність. За дев’ять років ти зробив неймовірний шлях від революціонера з коктейлем Молотова на Майдані до командира механізованого батальйону, який керує вогнем батарей та танків, і веде в бій сотні людей, твердих у своїй волі завдяки своєму 27 річному командиру. Я часто сумніваюсь в собі, але ніколи не сумнівався в тобі, і у будь-якій обстановці ти був краще та сильніше будь-яких очікувань.
Я дуже багато хочу сказати про тебе, але просто дивлюсь твоі відео, слухаю повідомлення, щоб не відпустити тебе далеко від себе. Твій бій не закінчено,ми разом пройдемо шлях, який ти відкривав, до самої перемоги. Так буде, Друже, так буде. Героям слава” – журналіст Юрій Бутусов. 

 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.