Четвер, 7 грудня

Ігор Ніконов презентував новий проект ЖК Respublika від KAN Development

28 лютого на презентації ЖК Respublika президент компанії «КАН Девелопмент» Ігор Ніконов і головний архітектор майстерні ARHIMATIKA Дмитро Васильєв розповіли про особливості проекту.

«Живий квартал Respublika створений для нового покоління, яке не сидить на місці та живе активним життям. Ми створюємо середовище проживання, де люди спілкуються, розвиваються, займаються спортом, вчаться, знайомляться, відривають нове. Все, що необхідно сучасній людині для активного та динамічного життя ми поєднали в одному проекті. Respublika — це спільнота відкритих людей. Відкритих до нового, активних, енергійних, що розвиваються. За 18 років наші клієнти нас багато чому навчили, і це не дає нам можливості стояти на місці. Ми розвиваємося і рухаємося вперед разом з ними. Всі наші проекти стають landmarks для Києва: “Оушен плаза”, “Паркове місто”, “Комфорт таун”, “Тетріс хол”, IQ бізнес-центр і багато інших. Ми впевнені, що і Respublika не стане винятком». — зазначив Ігор Ніконов, пише Наш Киев.

За його словами, жителям Respublika не потрібно буде далеко їздити, щоб відвезти дитину в садок або школу, на спортивну секцію, сходити сім’єю на пікнік або відправити посилку поштою.

«Все це буде під рукою. Однією з головних домінант проекту стане Public-центр — місце концентрації відкритих людей: ресторани, кафе, фонтани, дитячий клуб, снігова гірка. Також передбачена спеціалізована клініка сімейного лікаря і широкий спектр вбудованих приміщень — від зоомагазинів і коворкінгів до відділень банків», – розповів Ігор Ніконов.

Крім того, KAN Development подбає про транспортну інфраструктуру — для мешканців кварталу буде забезпечений прямий доступ до головних міських автомагістралєй, а до станції метро «Теремки» — 4 хвилини пішим ходом.

KAN Development («КАН Девелопмент») — девелоперська компанія, яка очолює групу підприємств-партнерів, що беруть участь в реалізації проектів нерухомості різних масштабів і рівнів складності. Спільно зі своїми партнерами компанія розвиває одночасно більш ніж 15 проектів, що знаходяться на різних стадіях реалізації. Продажі квартир стартують в березні.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.