Середа, 27 вересня

Ігнат пояснив, чому росіяни так наполегливо обстрілюють Київ

Основний мотив росіян, які з початку травня здійснили уже майже два десятки повітряних атак на столицю України, — це прагнення помсти, висловився в ефірі національного телемарафону речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«У них злість прямо з вух тече. Вони хочуть помсти», — сказав він, посилаючись на те, що відбувається на російському телебаченні, коли заходить мова про війну проти України.

Росіяни злі, що не спроможні досягнути у війні якихось, бодай найменших, успіхів, тож прагнуть нашкодити українцям будь-яким чином, в тому числі завдаючи атак ракетами та безпілотниками по Києву.

Таким чином вони також «роблять картинку» для свого внутрішнього споживача. «Вони не мають успіхів. Їхні війська на східних напрямках, зокрема Бахмутському, були значно підірвані. Ми бачимо, що наступальні дії противника припинені, тому їм потрібно передати щось своїм людям», — сказав Ігнат.

За його словами, росіяни сподіваються також своїми атаками посіяти паніку серед українців, але їм це не вдасться.

Як повідомляв TopKyiv, в ніч на 30 травня Росія вкотре атакувала Україну «Шахедами». На підступах до Києва було знищено 29 з 31 безпілотника. В результаті атаки одна людина загинула.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.