Неділя, 4 червня

І.Луценко: У Києві суддя Левицька кинула за грати двох борців з Московським патріархатом

27 січня 2018 року суддя Левицька з Шевченківського суду у Києві арештувала двох хлопців, котрі, як стверджує поліція, намагалися підпалити нелегальний «монастир» Московського патріархату, самовільно збудований на території Національного музею історії України. Шиють підпал, це від трьох і більше років, тяжкий злочин.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив народний депутат Ігор Луценко, пише ЗІК.

Альтернатива арешту – застава –  2.2 млн.

«Для мене це дуже дивна поведінка судді Левицької. Бо прокуратура і міліція налаштовані не надто агресивно, просили лише домашній арешт. Тим не менш, суддя впаяла фактично тримання під вартою – бо такі суми для застави, без допомоги сторонніх, у підозрюваних навряд чи найдуться», – написав нардеп.

За інформацією Ігоря Луценка, за грати кинули Шемотюка Олексія і Горбаня Олександра.

«Обидва архітектори. Можливо, тому більш, ніж звичайні люди, чутливі до порушення правил містобудування, до будь-якого дисонансу в обличчі міста. Один із них – «Друг Цех» – воював у складі ЗСУ, в аеророзвідці. За нього прийшли поручатися не тільки нардепи (Григорий Шверк та я), а також Ярослав Гончар із Генштабу», – повідомляє Луценко.

За словами затриманих, вони намагалися привернути увагу до того, що територія Національного музею історії захоплена московськими церковниками. Поруч – фундамент Десятинної церкви, головного храму Київської Русі, котрий символічно хочуть застовпити за собою агенти ворожої держави.

«Вдумайтеся, у нас війна за державу, а один із закладів, головний історичний музей, котрий власне цю державність підтримує з наукового та культурного боку – зараз захоплено агентурою ФСБ Росії. Намет московської церкви там з’явився ще при Ющенку. При Януковичу там виросла капітальна споруда з «церквою» та «трапезною». МАФ при Януковичу було легалізовано судовим рішенням – звісно, незаконним. Також на комунальній землі Києва (здається, Подільського району) розташовано нелегальні 4 контейнери, де також мешкають та складуть своє майно «монахи». Привіт київській владі… «Монахи» там поводяться вкрай агресивно, пропагують «русскій мір», вважають себе господарями цієї території. Фактично, це у них традиція – вважати українську землю своєю, приходити, насильницьки забирати собі», – зазначив народний депутат Ігор Луценко.

Нардеп також окреслив план дій щодо захисту українських патріотів та очищення України від зайд з Москви

Отож, Олексію та Сашку, цим двом патріотам, загрожує реальний строк. Натомість вандал, котрий у жовтні минулого року розгромив меморіал Небесній сотні на Інститутській, отримав адмінку. Отаке правосуддя, отака справедливість. 

Що далі робимо:

1. Готуємо мирну (мирну) акцію на Десятинці, де розташовано Нацмузей, з вимогою до керівництва держави негайно вжити кроків, щоб очистити територію від нелегальних зайд із Москви.

2. Ідемо і підтримуємо захист хлопців у апеляції, щоб змінити несправедливо суворе рішення судді Левицької.

3. Готуємося до збору коштів, якщо все ж залишиться застава.

Приєднуйтеся, слідкуйте за анонсами.

Нагадаємо, 25 січня активісти організацій «С-14», «Традиції і порядок» та «Сокол» демонтували інформаційний борд каплиці Московського патріархату біля «Десятинної церкви» в центрі Києва.

Також активісти викликали поліцію до офісу «Союзу православних журналістів». В офісі виявили фото- та відеоматеріали, у яких війна на сході України називається громадянською, а також іншу антиукраїнську політичну агітацію. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/01/28/ilutsenko_u_kyievi_kynuly_za_graty_dvoh_bortsiv_z_moskovskym_patriarhatom_1253549

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.
ТЕГИ: