Група «Машина времени» безкоштовно виступить в Києві

756

У Києві відбудеться фестиваль MotoOpenFest.

Група «Машина времени» безкоштовно виступить на фестивалі MotoOpenFest в парку «Муромець». Про це повідомляють організатори заходу.

Фестиваль MotoOpenFest пройде 16 і 17 червня на території парку «Муромець» і розважального комплексу X-парк. У програмі багато бадьорої гітарної музики, заїзди на мотоциклах, виставка і багато іншого.

На одній сцені з легендарною «Машиною времени» виступлять білоруси «Дай дорогу!», Групи «Громадянин Топінамбур», Kozak System, White. Команди, які виступлять у другий день фестивалю, поки тримаються в секреті.

Також на глядачів чекає:

Stunt Battle – вид мотоспорту з виконанням мотоциклетних трюків на рівній дорозі. Серед них «віллі» – їзда на задньому колесі, «Стоппа» – їзда на передньому і «донутс» – обертання заднього колеса на місці;
Moto Gymkhana – випробування, в якому себе може спробувати будь-який власник мотоцикла. Суть змагання – за допомогою маневрів пройти доріжку штучних перешкод у вигляді конусів;
Supercross Open Cup – відкриті змагання з мотокросу;
збір байкерів на Хрещатику і проїзд величезною колоною.
На фестивалі MotoOpenFest будуть і інші розваги: ​​квест на аквабайках, змагання з велотріалу, автомодельний спорт, футбол, гандбол, відкрите тренування з боксу та крос-фіту.

Фестиваль MotoOpenFest відбудеться 16 і 17 червня в парку «Муромець». Вхід на фестиваль безкоштовний.