Четвер, 28 вересня

Гори сміття і сморід: в Києві жінка-“плюшкін” розвела в квартирі щурів і тарганів (відео)

Сусіди кажуть, що Марія збирає сміття вже понад два роки

У Києві мешканці будинку на вулиці Світлицького, 24 (Вітряні гори), страждають через сусідку, яка не викидає сміття.

Як повідомляє “Київ Оперативний”, Марія Дрозд живе на сьомому поверсі будинку і вже понад два роки збирає сміття – його зібралося вже по коліно. На запитання, навіщо вона це робить, жінка відповідає, що це не вона, а її молодший син.

Насправді ж, сина немає вже близько трьох років, а чоловік втік жити до села.

Разом з Марією в квартирі живуть двоє, іноді і більше чоловіків без певного місця проживання.

Оскільки за квартирою борг в 150 тис. грн, воду і світло примусово відключили. “Нужду” жителі квартири справляють прямо посеред квартири.

“Аромат” чути на кілька поверхів, а в самій квартирі розвелися опариші, миші, таргани і навіть щури, які бігають вже по всьому будинку.

У суботу ввечері мешканці будинку в черговий раз забили “тривогу”. Причиною стало те, що якась непрозора рідина полилася на квартири нижче (при цьому в квартирі, яка знаходиться поверхом нижче, двоє неповнолітніх дітей)

Гори сміття і сморід: в Києві жінка-"плюшкін" розвела в квартирі щурів і тарганів

Коли зайшли до горе-сусідки, та почала кидатися в сусідів скляними пляшками, кричати, проклинати тощо. Викликали поліцію. Поліцейські, в свою чергу, викликали лікарів з “душевнохворих”.

Прибулі лікарі сказали, що вона здорова і осудна. Після тривалих суперечок, умовлянь, дзвінків на гарячу лінію і лайок, лікарі вирішили відвезти Марію на огляд до лікарні ім. Павлова.

Черговий лікар підтвердив слова своїх колег і сказав, що дама здорова. Коментарі давати відмовився і пригрозив поліцією, нібито у жінки хочуть забрати квартиру.

За словами місцевих жителів, ЖЕК, КМДА, дільничний і соцслужби в цій ситуації не діють і просто розводять руками.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.