«Гівно! Дрянь! Ти – тварь!»: На Київщині вчителька ображала учня під час уроку (відео)

857
«Ти тварь!»: На Київщині вчителька ображала учня під час уроку (відео)

Батьки кажуть, це не перший подібний випадок.

У мережі з’явилося відео, на якому вчителька фізики школи №9 Василькова Людмила Анатоліївна ображає одного з учнів прямо під час уроку.

Відео інциденту опублікувала в своєму Facebook мама однієї з учениць Вікторія Гедзь.

«Учитель фізики п. Васильків, школа 9. Чому може навчити ось такий “вихований педагог “наших дітей. Прошу максимальний репост, щоб про Людмилу Анатоліївну дізналися якомога більше людей »- написала жінка в підписі до відео.

На відео вчителька записує на дошці домашнє завдання, а потім повертається до класу і запитує: «Хто клацає?»

Далі вона підходить до парти одного з учнів і починає його голосно ображати.

«Ти – с * ка, ти – тварина! Тварина ти! Г * вно смердюче! Худоба погана, ти вирішив мене випробовувати? Я тебе, с * ка, прищучу так, що ти будеш бідний! Це суцільний терор, ти з зернами граєш. Г * вно! Дрянь », – каже вчителька на адресу одного зі школярів.

Далі вчителька повертається до дошки і дає класу домашнє завдання. Що відбувалося в класі перед інцидентом на відео, невідомо.

У коментарях до посту Вікторії одна з матерів зазначила, що ця вчителька також ображала і можливо била її дитину. Незважаючи на те, що жінка написала скаргу в адміністрацію школи, заходи щодо горе-викладачки прийняті не були.

Як повідомляє «Українська правда. Життя», скандальна вчителька звільнилася зі школи за власним бажанням. В адміністрації навчального закладу заявили, що хоча конфлікт і був спровокований учнем, реакція викладачки виявилася неприпустимою.