Гарячій воді бути: Мінфін погасив борг перед «Нафтогазом»

782

Договір на постачання газу між «Київтеплоенерго» і «Нафтогазом» укладуть 16-17 жовтня.

У Мінфіні відзвітували про погашення 730-мільйонного боргу перед «Нафтогазом», що дозволить повернути гарячу воду в будинки киян, а також вчасно почати опалювальний сезон.

«3 жовтня Міністерство фінансів України і Державна казначейська служба повністю перерахували 729 560 000 гривень додаткової субвенції для погашення різниці в тарифах, щоб відновити в Києві безперебійне постачання теплової енергії», – йдеться в повідомленні.

У середу, 10 жовтня, має відбутися засідання Господарського суду Києва, на якому має бути прийнято мирову угоду між столичною владою і «Нафтогазом» про передачу боргів «Київенерго» в комунальне підприємство «Київтеплоенерго».

Після отримання постанови, до 12 жовтня, будуть укладені договори між «Київенерго» і «Київтеплоенерго» про передачу кредиторської заборгованості. А потім, орієнтовно 16-17 жовтня, між «Київтеплоенерго» і «Нафтогазом» повинен бути укладений договір на постачання газу.

Нагадаємо, що критична ситуація з гарячою водою в Києві склалася через те, що «Нафтогаз» відмовився підписувати угоду на поставку газу з новим комунальним підприємством «Кіевтеплоегерго», поки не будуть погашені минулі борги, що утворилися за час роботи «Київенерго». При цьому столична влада відмовилася погашати борг компанії Ахметова.