Двоє хлопців у Києві перефарбували авто на поліцейське і видавали себе за патрульних (відео)

518
Двоє хлопців у Києві перефарбували авто на поліцейське і видавали себе за патрульних -

Справжнім поліцейським вони сказали, що знімали соціальний ролик

У Києві на Оболонському проспекті 11 грудня патрульні затримали Ford Mustang, розмальований у кольори поліцейського авто і з проблисковими маячками, пише zaxid.net.

Як повідомляє прес-служба Патрульної поліції Києва, за кермом авто перебував 24-річний хлопець у формі патрульних, проте він не мав ні документів, що засвідчували б його приналежність до правоохоронних органів, ні дозволу на використання поліцейської символіки і світлових спецзасобів.

«На водія патрульні склали протокол за незаконне використання найменування та ознак належності до Національної поліції України і за порушення вимог законодавства щодо встановлення і використання спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв. Автомобіль евакуювали на штрафмайданчик», – йдеться в повідомленні.

За інформацією ТСН, хлопців в авто було двоє. Вони зупиняли машини, які порушували правила дорожнього руху. Відео із затриманням псевдополіцейських опублікувала на Facebook журналістка програми «ДжеДАІ» Наталія Волосова.

Справжнім поліцейським хлопці сказали, що знімали соціальний ролик, проте звернення до Святошинського райвідділку поліції по дозвіл на зйомки було оформлене неправильно, а зйомки насправді мали відбуватися в іншому районі Києва. Як повідомляє ТСН, другий затриманий – оператор – виявився в базі розшуку військкомату, тож його відразу повезли туди.