Середа, 27 вересня

«Добрий дядечко»: на Позняках підозрілий чоловік чіплявся до дітей (фото)

Незнайомець пригощав дівчинку солодощами і запрошував в гості.

На столичних Позняках помітили чоловіка, який чіпляється до школярів і вивідує у них особисту інформацію.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала киянка Юлія Ламаш, пише Наш Киев.

За словами жінки, коли вона йшла по вулиці зі своєю 11-річною дочкою, до тієї звернувся незнайомий чоловік. Він кинув фразу, яка звучала як «я тебе пам’ятаю з минулого року». Тоді Юлія на слова незнайомця особливої ​​уваги не звернула.

Однак недавно, коли її дочка повернулася зі школи, жінка виявила в кишені її пуховика шоколадку. На питання, звідки взялося ласощі, дівчинка відповіла, що розповість потім. Юлію це насторожило, адже зазвичай дочка їй про все розповідає. Також жінка виявила прилиплий до шоколадки чек, згідно з яким куплена вона була в 6:50 ранку.

Потім донька розповіла їй, що вранці біля метро їй зустрівся той самий чоловік, якого вони бачили напередодні. Він сказав дівчинці, що чекав її, і запропонував шоколадку. Після цього незнайомець почав розпитувати дівчинку про те, де її батьки, де знаходиться її школа і в якому класі вона вчиться. Він проїхав з нею до потрібної станції метро, ​​а потім запросив в магазин, в якому працює.

Юлія була шокована розповіддю дочки, адже вона не раз попереджала її про незнайомців. Однак дівчинка сказала, що це «звичайний і добрий дядечко», а значить, він зовсім не страшний. По всій видимості, чоловік вміє вселяти довіру дітям.

На наступний день Юлія пішла в школу з донькою, проте вирішила триматися на відстані. Рівно на тому ж місці, що і напередодні, дівчинку вже чекав той самий чоловік. На цей раз він запропонував їй пакет мандаринів і пакет цукерок. Дівчинка ледве втрималася, щоб не взяти у нього солодощі, але все-таки взяла себе в руки. Чоловік знову взявся запрошувати дитину в гості, однак в цей момент Юлія підійшла і сфотографувала його, а потім пішла з дочкою геть.

Після інциденту до чоловіка навідалися поліцейські. Вони з’ясували, що він працює різноробочим в місцевому магазині. Пізніше вони передзвонили Юлії і запевнили, що більше до її дитині той не наблизиться.

Наостанок Юлія закликала всіх батьків бути уважними і берегти своїх дітей. Адже навіть профілактичні розмови допомагають далеко не завжди, а діти іноді можуть просто не зрозуміти, що вони в небезпеці.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.