День захисника України: програма заходів

434

До Дня захисника України підготували патріотичні акції, концерти та виставки.

У неділю, 14 жовтня, відзначається День захисника України. У зв’язку з цим в Києві пройде ряд святкових заходів. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

У суботу, 13 жовтня, з 13:00 до 16:00 на Співочому полі пройде святкова концертна програма «Мужні і незламні» за участю художніх аматорських колективів. У програмі концерту – твори українських класиків патріотичного спрямування, козацькі, стрілецькі та українські народні пісні, вокальні твори у виконанні солістів та хореографічні номери.

Також на Співочому полі в рамках проекту «Мужні і незламні» відбудеться дійство за участю об’єднаного Українського козацтва громади міста Києва. У програмі – виступ ансамблю «Світоч», презентація козацьких організацій, майстер-класи, виставка козацьких атрибутів, книг і частування відвідувачів кулішем з козацької кухні.

У парку Шевченка буде проходити фестиваль «Історія: UA». У зв’язку з цим по вулиці Володимирській буде закрито рух транспорту.

До 16 жовтня в Музеї гетьманства триватиме книжкова виставка та огляд літератури «Одна Батьківщина і двох не буває».

До 17 жовтня – виставка «Українське козацтво. Погляд в минуле »за матеріалами фондів Національного історико-архітектурного музею” Київська фортеця “.

До 14 жовтня – патріотична акція «Козацький Покров» на Контрактовій площі (пішохідна зона вул. Петра Сагайдачного та Контрактовій площі).

У неділю, 14 жовтня, з 18:00 до 21:00 – суспільно-мистецька акція «Вони присягнули на мир і свободу» (Палац спорту).

У неділю, 14 жовтня, (орієнтовно з 12:00 до 14:30) – загальноміський святковий захід до Дня захисника України (вул. Хрещатик, 36, біля будівлі Київської міської ради).