Де обмежать рух у Києві через “Пробіг під каштанами” (схема)

953

У неділю, 3 червня, в центрі Києва буде обмежено рух.

Як повідомили в Центрі організації дорожнього руху в Києві, 3 червня з 08:00 до 15:00проводитиметься спортивно-масовий благодійний захід “Пробіг під каштанами”.  Для забезпечення громадського порядку та безпеки учасників заходу вводиться обмеження руху усіх видів транспортних засобів для монтажу і демонтажу сценічних конструкцій на Михайлівській площі з 9:00 2 червня до 15:00 3 червня і Володимирському проїзді з 21:00 2 червня до 15:00 3 червня.

Нагадаємо, в неділю, 3 червня, в центрі міста пройде 26-й благодійний “Пробіг під каштанами”, в якому візьмуть участь понад 10 тисяч осіб, близько 200 корпоративних команд. Зібрані гроші будуть спрямовані на закупівлю обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

У неділю з 8:00 до 15:00 буде обмежено рух усіх видів транспорту на кількох центральних вулицях Києва.

“Цього року пробіг проходить під гаслом: “Біжу заради маленьких сердець”. Старт – на Михайлівській площі. Біля пам’ятника княгині Ользі будуть облаштовані кабінки для переодягання, а також інформаційна стійка, де можна ознайомитися з маршрутом пробігу. В фотозоні можна безкоштовно зробити миттєве фото, в тому числі фото з елементами 3D. До речі, програму і маршрут можна побачити на мобільному телефоні, завантаживши додаток “Пробіг під каштанами” для Android/iOS”, – пояснили “Сьогодні” організатори.