Чоловік врятував вагітну жінку від вибуху в авто (відео)

694

У селі Крюківщина під Києвом чоловік витягнув вагітну дівчину з автомобіля за кілька хвилин до вибуху.

Під Києвом, у селі Крюківщина, чоловік витягнув вагітну дівчину з автомобіля буквально за мить до вибуху. Про це повідомляє «2 + 2».

У селі Крюківщина легковий автомобіль на великій швидкості влетів у позашляховик, який повертав на перехресті. Свідком аварії став Олександр Хоменко, який тут же кинувся на допомогу постраждалим. Чоловікові вдалося витягнути вагітну дівчину з  автомобіля Volkswagen. Потім він повернувся до авто, щоб запобігти загорянню, але в той момент стався вибух.

В даний час Олександр знаходиться в Київському опіковому центрі. За словами лікарів, найбільше постраждав чоловік не від опіків – вони поверхневі, – а від забиття головного мозку.

Олександр розповів, що в той день повертався з дружиною з парку, як раптом ззаду вони почули звук сильного удару. Чоловік обернувся і побачив, що два автомобілі зіткнулися, вони врізалися в огорожу на тротуарі. Олександр тут же кинувся на допомогу. Він зазначає, що на тротуарі теж знаходилися люди. Після вибуху нічого не пам’ятає, а подивитися відео, на якому він рятує дівчину, поки не наважився.