п`ятниця, 8 грудня

Брежнєва позбавили звання почесного громадянина Києва

Депутати Київради сьогодні на засіданні проголосували за те, щоб позбавити звання «Почесний громадянин міста Києва» колишнього очільника СРСР, генерального секретаря Центрального комітету Комуністичної партії Радянського Союзу Леоніда Брежнєва.

Заодно з ним обранці киян позбавили цього почесного звання ще п’ятьох комуністів — Олександра Єпішева, Віталія Масола, Кирила Москаленка, Олексія Федорова та Чионг Тіня Данг Сон Ку. Останній був лідером компартії В’єтнаму.

Відповідне рішення отримало 82 голоси.

Звання “Почесний громадянин міста Києва” є відзнакою територіальної громади міста Києва та присвоюється громадянам України, іноземцям, які зробили значний особистий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток міста Києва, у справу збагачення національної культурної та духовної спадщини міста; за видатні досягнення у розвитку науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров’я, спорту, бізнесу та інших сфер діяльності, у зміцненні міжнародного авторитету столиці України – міста Києва та користуються загальною повагою і авторитетом у територіальної громади міста Києва.

Як повідомляв TopKyiv, одна з депутаток Київради та акторка Ада Роговцева запропонували меру Віталію Кличку дати почесного громадянина Києва поетесі Ліні Костенко.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.