”Біжи або помри!” У Києві з’явилася нова небезпечна гра для дітей

1320
''Біжи або помри!'' У Києві з'явилася нова небезпечна гра для дітей

У Києві з’явилася небезпечна гра для дітей “Біжи або помри”, суть якої змусити підлітків перебігати перед потоком машин на жвавій ділянці дороги і вижити.

Відповідні знімки неповнолітніх оприлюднила Юлія Дмитренко, закликавши батьків звернути на це увагу, пише Обозреватель.

“Завжди стоїть суперечка між поколіннями. Але я тут зовсім зрозуміти не можу. Так, в підлітковому періоді всі ми робимо дурниці, але це я назву тупість. Просто бігати перед машинами. Навіщо? Водії зупиняються, роблять зауваження, а вони все одно розвертаються і біжать перед потоком машин. Вони бачили, що я дістала телефон і фотографую, але їм байдуже. Цікаво, яка мета у цієї “забави”, – написала Дмитренко.

У коментарях користувачі розповіли, що теж бачили цих підлітків на Ленінградській площі. Також користувачі пояснили, що ця розвага є мережевою грою в інтернеті.

“Вони поводилися галасливо, і дівчинку в дивному начебто вибіленому пальто я запам’ятала”, “Це гра “Біжи або помри” – одна з найнебезпечніших мережевих ігор в інтернеті. Суть в тому, щоб перебігти дорогу і не померти. Навіщо? Не зрозуміло, але чомусь популярно”, – написали під постом.

Також в мережі відзначили, що в разі трагедії водій опиниться під судом. “Цих підлітків на екскурсію в будинок інвалідів треба. Нехай там поволонтерять трохи”.