Більше 75 столичних мостів знаходяться в передаварійному стані. Три мости – в аварійному

233

Три центральні мости в Києві знаходяться в аварійному стані.

Три центральні столичні мости знаходяться в аварійному стані і понад 75 мостів – в передаварійному. Про це в інтерв’ю «Новому часу» розповів мер Києва Віталій Кличко.

За підсумками проведеної інспекції з’ясувалося, що 75 столичних мостів знаходяться в передаварійному стані і ще три центральних мости – в аварійному. При цьому Кличко не назвав, що це за три мости. Однак він заявив, що міська влада робить все, щоб рух по них не зупинявся, але в той же час не було загрози для людей, які ним користуються. За словами мера, вже розроблений план реконструкції і капітального ремонту трьох аварійних мостів.

Також Кличко згадав і про «втомлений» шляхопровід на Шулявці. Градоначальник розповів, що його реконструкція обійдеться в 1 млрд гривень.

«Ми заходимо зараз вже на реконструкцію Шулявського мосту, який з легкої моєї руки був названий” втомленим “. Дійсно, є таке поняття – “втома металу”, втома бетонних конструкцій, і міст в 1964-1965 році був побудований, я не пам’ятаю точно, реконструкції жодного разу не було, ми зараз виходимо на реконструкцію цього мосту. Ситуація непроста, реконструкція буде коштувати більше мільярда гривень, реконструкція даної розв’язки, – розповів Кличко. – І множимо на цифри, якщо реконструкція одного моста – мільярд, 75 мостів – це колосальні гроші. За останні три роки ми збільшили бюджет міста Києва в два рази, але тим не менше тих 50 мільярдів, які у нас сьогодні є, не вистачає, щоб повністю залатати всі ».