Неділя, 5 лютого

Бійцям в столичному військовому госпіталі потрібна допомога

Перш за все необхідна донорська кров.

В Головний військовий клінічний госпіталь Міністерства оборони прибув новий борт з пораненими бійцями ООС, серед яких є тяжкопоранені. Їм потрібна термінова допомога. Про це повідомила волонтер Наталя Юсупова на своїй сторінці в Facebook.

Перш за все пораненим бійцям потрібна донорська кров II і III груп, резусфактор негативний. Її можна здати в Центрі крові на території госпіталю з понеділка по четвер, з 9:00 до 12:00.

З продуктів потрібні чай, кава, йогурти, соки, ковбаса, сир, солодке; з одягу – спортивні костюми, футболки, куртки, шапки; з ліків – дексалгін і кеанов в ампулах, пелюшки під рани.

«Народ, знайдіть пару хвилин допомогти нашим захисникам, вони в крижаних окопах, а ми спимо в теплих ліжках. Все необхідне ми дістаємо і купуємо для поранених, ми так само частина держави і треба один одному допомагати. Мене завжди можна знайти в травматології з обіду, в їдальні для воїнів », – написала Наталя.

З волонтером можна зв’язатися по телефону: 0673098899. Номер картки «Приватбанку» для допомоги пораненим: 4176 4900 0009 0459 Наталія Ветвицька (Юсупова).

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.