Без гарячої води залишиться майже весь Київ

1099

Гарячу воду відключили в більшості районів Києва.

У Києві через масштабні гідравлічні випробування тепломереж без гарячої води до червня залишаться жителі більшості районів. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Гаряче водопостачання планують відключити до 1 червня в будинках Святошинського, Шевченківського, Солом’янського, Подільського, Голосіївського, Оболонського, частини Дарницького та Печерського районів. Зокрема, мова йде про ті будинки, які неможливо підключити до ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і заводу «Енергія».

За словами Пантелєєва, гідравлічні випробування необхідні для якісної підготовки житлових будинків до опалювального сезону і зниження аварійності під час його старту.

«У Києві – одна з найбільших в Європі систем теплових мереж, протяжністю майже три тисячі кілометрів. Проведення гідравлічних випробувань необхідне з технологічним процесом, оскільки це дозволяє усунути пошкодження найбільш слабких ділянок теплових мереж і знизити рівень аварійності на старті опалювального сезону. Однак, випробування проводяться в умовах, коли в мережах відсутній теплоносій, тому відключення послуги гарячого водопостачання не уникнути. В цьому році ми почали випробування раніше, ніж зазвичай », – сказав Пантелєєв.

Причиною таких масштабних гідравлічних випробувань стало переукладання договорів на газопостачання котелень цих районів. Столична влада вирішила об’єднати цей процес з підготовкою тепломереж до зими.