Субота, 23 вересня

БЕБ підозрює директора ТРЦ «Гулівер» в ухиленні від сплати майже 146 млн грн податків

Детективи Бюро економічної безпеки (БЕБ) висловили директору одного з найбільших торгово-розважальних центрів Києва підозру в ухиленні від сплати 145,8 млн гривень податків.

Про це повідомила прес-служба БЕБ. У повідомленні не уточнено, про який саме ТРЦ йде мова, але агентство «Інтерфакс-Україна» з’ясувало, що це — ТРЦ «Гулівер».

За повідомленням БЕБ, правоохоронці встановили, що протягом 2019-2021 років дирекція торгівельного центру уклала низку договорів з підконтрольними субпідрядними товариствами, в тому числі з ознаками «фіктивності» та «транзитності», на отримання різноманітних послуг та придбання матеріальних цінностей тощо.

«Фактично до первинних документів було внесено відомості про нібито проведення на території ТРЦ певних робіт, які насправді не здійснювалися, що дозволило безпідставно завищити розмір податкового кредиту з податку на додану вартість. Таким чином товариству – власнику ТРЦ вдалося ухилитися від сплати податків на суму понад 145,8 млн грн та вивести їх у готівку», — йдеться в повідомленні.

На підставі отриманих доказів, детективи БЕБ, повідомили директорці столичного ТРЦ про підозру. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків) здійснюють детективи Бюро економічної безпеки України за оперативного супроводження ДСР за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.