п`ятниця, 27 січня

Авторам муралів на «Осокорках» не заплатили гонорари (відео)

Журналістка з’ясувала, що авторам муралів на «Осокорках» не заплатили гонорари.

Іноземні художники не отримали свої гонорари за створення муралів на станції метро «Осокорки». Про це повідомляє журналістка СТБ Алена Лунькова.

Нагадаємо, що створення муралів обійшлося бюджету в 3,6 мільйона гривень, з них 1,7 мільйона повинні були піти на оплату роботи художників. Однак, за словами журналістки, всі опитані нею художники працювали безкоштовно.

Під час презентації муралів повідомлялося, що бюджетні кошти пішли на авіаквитки та проживання художників, фарбу, ґрунтовку тощо.

«Тільки на підйомники пішло 600 тис гривень замість запланованих 150 000. Багато грошей пішло на авіаквитки, художники відмовлялися користуватися економ-класом – це їх право, вони вважають себе світовою елітою, так це був преміум або бізнес-клас. Під кожну цифру є чеки », – зазначив державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко.

У міністерстві також сказали, що деякі художники прилетіли з дружинами, а деякі «просили постріляти з ПМ, АК, СВД».

На запит журналістки Біденко пообіцяв розібратися і надати всі чеки і квитанції.

Переможцем і виконавцем тендера на створення муралів значиться ФОП Денис Смачелюк. За словами Лунькова, ця людина є давнім другом міністра інформполітики Юрія Стеця.

 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.
ТЕГИ: