Аварія в аеропорту «Київ»: з’явилося відео події (відео)

3613

З’явилися відео і подробиці аварії літака в аеропорту «Київ», через яку аеродром закрили на кілька годин.

У мережі з’явилися відео та подробиці аварії літака авіакомпанії Bravo в аеропорту «Київ», яка відбулася ввечері 14 червня.

Відеозапис, зроблений через ілюмінатор, опублікувала на своїй сторінці в Facebook Вікторія Середюк.

На відео відображено момент приземлення літака і те, як він «зісковзнув» з смуги під час гальмування. Також можна помітити, що літак після з’їзду зі злітної смуги круто розвернуло.

Як повідомив «Інформатор» з посиланням на очевидців, під час заходу на посадку літак сильно вразило, а коли він задніми шасі торкнувся смуги, стався удар. Крило літака стало диміти ще в повітрі. Від удару об землю у літака відпали колеса, а паливо розлилося, через що одяг пасажирів весь просяк їдким запахом.

У коментарі телеканалу «112 Україна» одна з пасажирок рейсу розповіла, що пасажирам самим довелося виламувати двері літака, щоб вибратися назовні, оскільки евакуацію ніхто не проводив.

«Евакуації взагалі не було. Свої ноги, самі. У нас не випали ні маски, ні жилети. Ми виламали двері, нам сказали, біжіть куди можете, стрибайте », – повідомила вона.

Інша пасажирка в коментарі «Еспрессо» повідомила, що стюардеси просили пасажирів залишатися на своїх місцях, але ті в паніці почали вибігати з розбитого літака.