Архітектори Театру на Подолі показали проект офісно-ресторанного комплексу на Сагайдачного (фото)

223

Харківське архітектурне бюро Drozdov & Partners представило проект офісно-ресторанного комплексу на Сагайдачного.

На вулиці Сагайдачого, 18 з’явиться офісно-ресторанний комплекс SAGA City Space. Ескізи проекту комплексу опублікувало харківське архітектурне бюро Drozdov & Partners.

Офісно-ресторанний комплекс з апартаментами займе площу 6 448 кв. метрів. У ньому будуть розташовані коворкінг, концерт-хол, офісні приміщення, заклади харчування та готельні апартаменти.

В архітектурному бюро запевняють, що для них було важливо дотримуватися традиційної архаїчної забудови вулиці Сагайдачного. Перфорована цегляна кладка буде надавати будівлі комплексу два абсолютно різних види залежно від часу доби. Завдяки скляним конструкціям при штучному освітленні фасад будівлі буде ставати прозорим. Це дозволить спостерігати, що відбувається всередині.

За словами архітектора, серцем офісно-ресторанного комплексу стане внутрішній дворик, до якого підключені всі основні приміщення будівлі.

«Малоповерхова частина забудови буде приховувати від профілю вулиці п’ятиповерховий корпус, який буде знаходитися всередині двору, але з якого при цьому буде відкривається вид на Андріївську церкву і пагорби», – йдеться в описі проекту.