Неділя, 3 грудня

“Кролики” тепер харчуються у Чикаго

Відомі українські гумористи Володимир Данилець та Володимир Мойсеєнко, більш відомі як “Кролики”, планують у квітні провести концерти у Чикаго (США). Зокрема в мережі з’явились оголошення про запланований на 22 квітня їхній концерт в Oceana Theater у Чикаго під гаслом “Смех до коликов от веселих кроликов. Вечер юмора и хорошего настроения”, зокрема такі квитки можна придбати на сайті https://biletovpachka.com/ 

Раніше народні артисти України Володимир Данилець та Володимир Мойсеєнко, які неодноразово публічно підтримували російську агресію, поскаржились на російському телеканалі, що на Батьківщині їм не дають працювати, зривають заплановані концерти.

Водночас український гуморист Віктор Андрієнко створенджував в інтерв’ю ютуб каналу https://www.youtube.com/@rostysloveproduction, що обидва артисти перебувають у Києві,однак чим саме вони займаються — не відомо.

Володимир Данилець та Володимир Мойсеєнко, народні артисти України, наприкінці 2019 року  потрапили до бази “Миротворця” за участь у так званому телемості між Україною та Росією “Треба поговорити”. На новорічному “Параді зірок” на телеканалі “Росія” спільно З Наталею Корольовою виконали сатиричну пісню, яка висміювала заборону на польоти між росією та Україною. 23 січня 2015 року активісти зірвали їхній виступ у Трускавці.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.