Понеділок, 29 травня

Керівники силового блоку просять не поспішати з 30000 для військових

Міністр оборони Олексій Резніков, міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, начальник Генштабу Сергій Шаптала, голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко, командувач Нацгвардії Юрій Лебідь, голова СБУ Василь Малюк підписали лист у якому пропонують до кінця травня доопрацювати питання про доплату 30000 військовим та розглянути його на робочій групі з представниками Верховної Ради, Кабінету міністрів та Генштабу. Про це повідомляє https://news.liga.net з посиланням на телеграм голови фракції Слуга народу Давида Арахамію.

Автори листа пропонують надалі розробляти нормативну базу щодо оплати праці захисників більш диференційовано і з залученням командування та представників сектору нацбезпеки та оборони.

На думку підписантів, правка про повернення доплат військовим не розв’язує питання, пов’язані з грошовою винагородою, зокрема строковиків і курсантів.

Також вона не враховує особливостей проходження служби в різних регіонах і виконання завдань різного ступеню складності.

Вони зауважили, що система оплати має бути справедливою і забезпеченою бюджетним фінансуванням, а не просто “існувати на папері”.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.