Понеділок, 29 травня

Хіт Іво Бобула «А липи цвітуть» телепортували у майбутнє (фото)

Супер-хіт легенди української музики Іво Бобула «А липи цвітуть» отримав нове звучання – музична команда Kolaba здійснила його телепортацію із минулого, коли він був створений у майбутнє. При цьому сам Іво Бобул знявся в однойменному кліпі, який для команди став дебютним – про це повідомила медіа-менеджер команди Галина Гузьо. Новинка уже звучить на радіостанціях України та доступна на всіх стрімінгових платформах.   «Ми зробили пісню по-новому – так, щоб її почуло та полюбило молоде покоління українців. А тема кохання актуальна в усі епохи. Це сила, яка надихає та стимулює до неможливого» — зазначили у команді Kolaba з нагоди презентації кліпу.

Проект KOLABA створили львів’янин Андрій Павлеса та полтавчанин Владислав Крипак – у воєнний

час, 8-го квітня 2022 року, з метою підтримки морального духу ЗСУ та усіх українців. Ще одна ціль нової команди – розвиток та популяризація української музики – шляхом колаборацій з артистами у нетипових для них стилях та створення реміксів.

Це не перший ремікс хіта Іво Бобула молодими українськими виконавцями, така співпраця була започаткована гуртом «Танок на майдані Конго» ще у 2015 році, тоді вони зобразили Іво Бобула у типажі супер-героя.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.