п`ятниця, 24 березня

Епоха наддорогих футбольних клубів та закордонних футболістів в Україні завершилась назавжди

В Україні більше не буде наддорогих футбольних клубів та легіонерів з величезною зарплатою, ми матимемо чемпіонат середнього східноєвропейського рівня — про це в інтерв’ю “Каналу свіжої історії” https://www.youtube.com/watch?v=MVKL0Lz94sU

заявив спортивний журналіст та політик Ігор Мірошниченко. За його словами тепер олігархи, які раніше були власниками спортивних клубів та змагались між собою у тому, в кого крутіший клуб та дорожчі футболісти тепер стурбовані збереженням своїх статків і їх вже не до футболу.

Однак рівень амбіцій тепер опустився на містечковий рівень місцевих латифундистів, тому чимало клубів зараз представляють невеликі міста, селища і навіть окремі села: “Рівень пафосу впав, але кількість амбітних людей не змінилась” — зазначив політик. Тому зараз футбольними клубами займаються такі люди, як Олександр Поворознбк чи Засуха. При тому що останній має російський паспорт і зараз переховується за кордоном. З цієї ж причини зараз невідома подальша доля ФК “Колос”, який він фінансує.

“Не можна фінансувати футбольні клуби в умовах, коли багато людей втратили житло” — зазначив Ігор Мірошниченко. При цьому більшість тих футбольних клубів, що зараз займають чільні місця у теперішній прем’єр-лізі зникнуть з футбольної мапи України. Однак це не означає, що зникне футбол як такий, просто він може бути на різному рівні, наприклад, любительському.

Відео тут: https://www.youtube.com/watch?v=MVKL0Lz94sU

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.