Неділя, 2 квітня

Довіра українців до ЗСУ досягла майже абсолютного показника

В умовах війни довіра українців до силових структур б’є нові рекорди і майже досягла показника одностайності. За даними соціологічної служби “Центру Разумкова”, ЗСУ зараз довіряє 96% українців. Також лідерами довіри є волонтери (88%) і добровольці (87%). Президенту зараз довіряють навіть ті, хто за нього не голосував — майже 83%, повідомляє https://www.ukrinform.ua/. Так само високими є показники довіри до інших силових структур, які причетні до звільнення окупованих територій.
Заступник директора соціологічної служби Михайло Міщенко зазначив: “За результатами опитування щодо оцінки громадянами процесів, які відбуваються в Україні, 61% респондентів вважає, що події розвиваються в правильному напрямі, і лише 21%, що в неправильному напрямі”. Причому, якщо порівнювати ці дані з довоєнними, то маємо практично повний розворот громадської думки. Під час останнього передвоєнного опитування лише 20% українців сказали, що події розвиваються у правильному напрямку, а 65,5% — у неправильному.
“Це може бути пов’язано з тим, що з початку війни відбулась консолідація суспільства — люди чітко усвідомлюють напрямок суспільного розвитку, який вони асоціюють з перемогою”, – зауважив соціолог.
Саме опитування проводилось з 23 лютого до 1 березня в усіх областях України, окрім окупованих територій. Було опитано 2020 респондентів методом особистого інтерв’ю у помешканні респондента.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.