Середа, 31 травня

Дональда Трампа заарештували і через годину звільнили

Близько години пробув під формальним арештом 45-й президент США Дональд Трамп. У вівторок, 4 квітня він прибув до окружного кримінального суду у Манхеттені у Нью-Йорку, де його одразу заарештували, після чого зачитали обвинувачення – повідомляє https://www.eurointegration.com.ua. Після цього Дональда Трампа звільнили з-під арешту. Обвинувальний акт за даними американських ЗМІ, містить 34 пункти обвинувачення. Наразі зміст цих обвинувачень невідомий, бо їх не опублікували. Жодного пункту обвинувачень Трамп не визнав.

За даними The New York Times, усі звинувачення, висунуті проти Трампа, відносяться до злочинів класу Е, які є найнижчою категорією кримінальних злочинів у Нью-Йорку і передбачають максимальне покарання у вигляді позбавлення волі строком до чотирьох років.

Однак із попередніх повідомлень у ЗМІ відомо, що йдеться про історію, яка почалась у 2006 році, коли порноакторка Стормі Деніелс зустрілася з Трампом на благодійному гольф-турнірі й він заплатив їй за секс у готелі біля курортного озера Тахо.

Прокурори вважають, що у жовтні 2016 року, у розпал президентської кампанії, порноактриса отримала в рамках угоди про нерозголошення принаймні $130 тисяч, які насправді були призначені на фінансування передвиборчої кампанії Трампа. Це кримінальний злочин, за який за законами штату Нью-Йорк загрожує до чотирьох років ув’язнення.

Після зачитування обвинувачень екс-президент США не погодився з жодним із пунктів, після чого був звільнений з-під арешту й покинув залу суду. Він не робив заяви для ЗМІ й одразу сів у авто, яке відвезло його до аеропорту Ла Гвардія, після чого він вирушив до своєї резиденції у Флориді.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.