Неділя, 3 грудня

До пуйла дійшло, що у нього заберуть Крим і Севастополь

21 лютого володимир пуйло, який поки залишається президентом росії, виступив із посланням перед російськими федеральними зборами, тобто перед парламентом – повідомляє https://www.unian.ua/.

Однак попри те, що цей виступ широко рекламувався російськими пропагандистами, нічого нового пуйло не сказало. Його спіч містив набір стандартних штампів; єдине, що варто відзначити: у пуйла з’явився страх, що у нього заберуть його улюблену цяцьку – окупований Крим та Севастополь.

Ось кілька характерних фраз із виступу пуйла перед зборами: «Це вони розв’язали війну, а ми використовуємо силу, щоб зупинити її», «Наступна мета – Крим та Севастополь. Тоді вони приховували, а тепер розкрилися», «Ми не воюємо к українським народом», «У російських ядерних силах щонайменше 91% нової техніки», «Захід розгорнув проти нас економічний фронт, але ніде нічого не досяг і не досягне, ініціатори санкцій самі себе карають», «Президентські вибори 2023 року відбудуться у суворій відповідності до закону, з дотриманням усіх демократичних процедур», «росія припиняє свою участь у договорі про стратегічні наступальні озброєння. Не виходить з нього, а зупиняє»… 
За словами радника керівника офісу Президента України Михайла Подоляка, путін у своєму виступі продемонстрував свою неактуальність та розгубленість: «Путін… наголосив, що рф перебуває в безумовному «таежном тупике». І що перспективних рішень у нього немає й не буде. Бо скрізь «нацисти, марсіани і теорії змови»… Sic transit gloria mundi путіна в парламенті рф…».
Зауважимо, що минулого року путін не виступав з традиційним посланням до Федеральних зборів, Тоді це пояснили загрозою коронавірусу.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.