Понеділок, 29 травня

Де у Львові готуватимуть благодійні Великодні сніданки

У трьох локаціях Львова у неділю приготують сніданки для тих, хто цього потребує.

Відтак мешканців громади пригощатимуть в Українському католицькому університеті, Центрі для безпритульних і в модульному містечку на Сихові.

Як повідомили у Львівській міськраді, частування у приміщенні студентської трапезної УКУ розпочнеться приблизно о 9:30. Для гостей приготують традиційні страви: паску, яйця, м’ясні наїдки, бурячки з хроном та узвар. Також відбудеться спільна молитва та освячення пасок. Там зможуть прийняти до 200 мешканців Львівської громади, які перебувають у потребі.

Великодній стіл для півсотні людей, які не мають домівки, приготують у Центрі обліку та нічного перебування безпритульних осіб. Там святковий сніданок відбувається щороку.

“Будуть усі традиційні великодні українські страви: паска, яйця, ковбаса, хрін, борщ,  узвар, солодощі та інші наїдки. Розпочнеться трапеза орієнтовно о 9:00 год. До організації традиційно долучилися релігійні громади Львова, благодійники та підприємці”, — розповіли в установі.

Традиційний Великодній сніданок організують і для переселенців, які мешкають у модульному містечку на Сихові.

У неділю о 12:00 обід відбудеться у кухонному приміщенні кожного модульного будинку. Страви приготують у Салезіянському Згромадженні УГКЦ. Також додатково для кожної родини підготують пакунок, у якому буде ковбаса, шинка, яйця та хрін.

Паски родинам, які там мешкають, а також у прихистках на вулиці Кривоноса та Тернопільській, передадуть у суботу. Перед святковою трапезою буде спільна великодня молитва.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.