Понеділок, 25 вересня

Цієї ночі ППО знищила всі цілі противника. У Києві обійшлося без жертв

Протягом ночі росіяни випустили 15 крилатих ракет та 21 ударний дрон. Силами ППО усі цілі було знищено – повідомили у командуванні сил ППО. Били з південного та північного напрямків, зі сторони Каспію, використовували русло Дніпра та рельєф місцевості, однак все це нічого не дало ворогам.

У Києві ніч була нервовою. Однак цього разу обійшлося без жертв та потерпілих, викликів рятувальників та медиків під час тривоги не було – повідомив міський голова Віталій Кличко. Щоправда після тривоги у Дарницькому районі виявили тліючі уламки  ракети, а у Подільському, внаслідок падіння уламків, загорілась трава.

У Київській області внаслідок падіння уламків поранено дві людини, у тому числі дитину. Дорослого прооперовано у лікарні і загрози його життю немає. Пошкоджено 5 приватних будинків —  повідомив голова Київської ОВА Руслан Кравченко .

Також ракетний удар було завдано по Індустріальному району Харкова, пошкоджено будівлі цивільного підприємства, поранення зазнали жінка 63 років та 56-річний чоловік. Госпіталізації не потребували, отримали медичну допомогу на місці.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.