Середа, 22 березня

Через одного стендапера всім артистам ускладнять виїзд з України

Через скандал із стендап-коміком Андрієм Щегелем, який порушив правила виїзду з України під час військового стану, Міністерство культури ускладнить порядок отримання разового дозволу на виїзд з України для гастролів. Окрім того, самим стендапером тепер займатимуться правоохоронці. “Дії коміка є неприпустимими в умовах воєнного стану, в час, коли переважна більшість свідомих чоловіків залишаються країні та готові воювати за збереження нашої держави”, – кажуть в мінкульті.

Справа у тому, що сам Андрій Шеголь виїхав до Туреччини скориставшись дозволом Міністерства культури. І це попри те, що у нього було кілька повісток з військкомату, які він проігнорував. У міністерстві зазначають, що стендапер був у складі групи, якій надали такий тимчасовий дозвіл, але порушив це право виїзду.

Однак вже перебуваючи у Туреччині, він дав інтерв’ю українському журналісту Роману Скрипіну, у якому відверто заявив, що він “з…бався з України як пацюк”:  “Я не боюсь воєнкомів. Визначаю себе як вільну людину. Зрозумів, що мені тут (в Україні) некомфортно. І я більше не можу та знайшов спосіб з…батися (втікти) і пожити в комфортній психологічній обстановці. От чесно вам заявляю”, а також що “хлопці, які зараз гинуть на фронті самі вибрали свою долю”, “Часом мене мучить совість”. Як чоловіки за гроші виїжджають з України”. При цьому він каже, що діє, як “вільна людина”. Найцікавіше, що свого часу стендапер-утікач від війни закінчив Львівський військовий ліцей та юридичний ліцей академії МВС.

Також відомо, що у 2019 році він переїхав до Мінська, де працював у білоруському стендап-клубі  «Stand-Up Comedy Hall».

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.