Середа, 27 вересня

Блогера, який принижував військових, відправили на 2 місяці за грати

Сьогодні Октябрський районний суд міста Полтави обрав запобіжний захід блогеру із Полтави Роману Заволоці, який підозрюється в образі честі та гідності військовослужбовця – 2 місяці під вартою. Звинувачення йому висунуто за 2 статтями: Частинами першою та другою статті 435-1 ― “Образа честі і гідності військовослужбовця” та “Виготовлення та поширення матеріалів, які містять образу честі і гідності військовослужбовця”; Частиною другою статті 345 ― “Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу” – про це повідомляє Суспільне.

Відомо, що Роман Заволока у центрі Полтави вступив у суперечку з працівниками Полтавського ТЦК, провокував їх, а також плюнув на одного з них. Свої дії він фіксував на відеокамеру, аби потім викласти у соціальну мережу. А увечері 29 серпня під час перевірки документів чоловік наніс ушкодження одному з поліцейських.

Сам Роман Заволока працює фітнес-тренером. Вже у суді він заявив про те, що у такий спосіб бореться з країною-агресором: “Я ненавиджу країну-агресора, яка розпочала цю війну. І я усіма силами намагаюся звести неправомірні дії людей у владі корупційних, які беруть з війни хлопців, які постраждали, які отримали поранення, контузії. І замість того, щоб зробити їм виплату та посадити вдома, вони ставлять їх патрулювати вулиці та вручати людям повістки, розуміючи, що люди будуть реагувати на це агресивно”. Якщо вину Романа Заволоки буде доведено, то його чекає обмеження волі на 5 років, або позбавлення волі на той же термін

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.