Четвер, 21 вересня

Білоруські прикордонники заманюють українських на зраду борщем

Білоруські прикордонники вдались до креативу і почали заманювати українських на свій бік розповідями про спільність білоруського та українського борщу. При цьому вони стверджують, що у білоруському борщі немає квасолі, однак зате є багато бульби – повідомляє ДПСУ. Тим часом українські прикордонники відповіди тим, що насправді білоруський борщ немає нічого спільного і більше нагадує російські щі: «Ваш борщ дуже відрізняється від нашого. Бо нині білоруський борщ радше схожий на РОСІЙСЬКІ ЩІ, навіть якщо ви додаєте туди більше картоплі.

Він зовсім не той самий, як це було до моменту, коли для його приготування ви використали ніж, яким встромили у спину українців.

Прикро мати сусідів, які, говорячи про якусь ідентичність та рідство, тяжіють до того, щоб бути рабами і не мають із нами нічого спільного.

Назавжди закарбуйте собі в пам’яті і у вашій кулінарній книзі, що українці – свободолюбива нація. За свою незалежність ми завжди боремося. Натомість ви на це не здатні і вже багато років знаходитесь у полоні одного тирана та одного бункерного діда.

Тож ваше нинішнє картопляне вариво, що за консистенцією подібне до тюремної баланди, аж ніяк не схоже на наш український борщ.

Ми не раби, щоб куштувати ваш білоруський борщ.

Натомість радимо вам змінити «інгредієнти» і стати вільним народом, а не насильно ув’язненими.

А до того – їжте самі, не вдавіться.» — побажали білорусам українські прикордонники.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.