Середа, 31 травня

Байден таки йде на другий термін. Питання України для американців на десятому місці (відео)

Джо Байден таки офіційно оголосив, що буде брати участь у президентських виборах 2024. Про це він заявив з спеціальному відеозверненні – повідомляє https://www.slovoidilo.ua/ з посиланням на CNN

«Коли я балотувався в президенти чотири роки тому, я сказав, що ми боремося за душу Америки, і ми все ще боремося. Питання, з яким ми стикаємося, залежить від того, чи буде у нас у наступні роки більше свободи чи менше свободи, більше прав чи менше. Я знаю, якою має бути відповідь. Зараз не час заспокоюватись. Ось чому я балотуюся вдруге», – сказав Байден.

Що цікаво, значна частина американців не хочуть повторного балотування у президенти ні Джо Байдена, ні Дональда Трампа. Зокрема опитування, яке провів телекал  NBC 70% американців не хочуть повторного балотування Джо Байдена, а 60% — проти балотуваннґ Дональда Трампа.

Водночас політичний оглядач Тарас Чорновіл в інтерв ю нашому журналісту зазначив, що питання підтримки України для американців є десь на десятому місці, хоча для самого Байдена це є його особистим Ватерлоо. «Давайте подивимось на це очима американських виборців. Для них на першому місці стоять соціальні питання, зокрема питання медичної реформи, яку започаткував Обама. Для демократів це традиційно сильний пункт. Він, щоправда, конфронтує з другим пунктом – підтримка економіки. Однак  Байдену за рахунок війни вдалось розкрутити американську економіку та перехопити ініціативу у республіканців. Третім за важливістю для американців є питання легалізації абортів, а на четверте я би поставив міграційну політику. На п яте за значимістю я би поставив питання стосунків з найближчими сусідами – Мексикою, а також Гватемалою, Гондурасом, іншими центральноамериканськими країнами. Шосте – це питання Венесуели, що для американців є питанням гарантії постачання енергоносіїв. Відповідно сьомим є питання розконсервування американських стратегічних запасів. На восьмому – питання Китаю, на дев ятому – тема європейських союзників. На практиці послідовність може бути дещо іншою, але суть зберігається. І лише на межі першого десятка проблем – питання підтримки України. Хоча, якщо в ході виборів воно буде правильно подано, то може за значимістю піднятись вище, але точно не на перше місце» — зазначив Тарас Чорновіл.

https://www.youtube.com/watch?v=ChjibtX0UzU

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.