Понеділок, 29 травня

Байден йде на другий термін

Президент США Джо Байден буде балотуватись на другий термін у 2024 році – про це повідомляє https://tsn.ua/ з посиланням на  NBC News. При цьому видання зазначає, що Байден ухвалив це рішення, однак поки-що не оголошував публічно.

Зокрема, у Байдена так і не з’явилось серйозного конкурента від Демократичної партії на виборах, а його попередник Дональд Трамп, якому зараз висунуто звинувачення, є центром політичної уваги. Також у Байдена назріває велика сутичка з республіканцями в Конгресі щодо витрат.

“Наразі єдиними основними кандидатами від Республіканської партії, які офіційно оголосили про балотування, є Трамп, колишній губернатор Південної Кароліни Ніккі Хейлі та колишній губернатор Арканзасу Аса Хатчінсон”, – повідомило видання.

Ймовірно, що про свої плани Джо Байжен оголосить у квітні. Команда зараз шукає керівника кампанії та займається організаційними питаннями штабу. Зараз Байдену є 80 років і він є найстарішим президентом в історії США.

Традиційно президентські вибори відбудуться 5 листопада 2024 року, цього разу це буде вівторок, і це будуть 60-ті вибори американського президента. У цей день американці обирають колегію виборників, які у грудні 2024 року, на 42 день обирають президента та віце-президента США

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.