Четвер, 7 грудня

“Азов” – сховатися: молодих бізнесменів “лякає військова форма”

Очільницю патронатної служби Азову Толкачову на бізнес-заході у Києві попросили “сховатися”, бо молодих бізнесменів “лякала військова форма”.

Команду патронатної служби “Янголи Азову” вигнали із форуму молодих підприємців Young Business Club у Києві,  бо гостей заходу нібито лякала військова форма.

Про це розповіла у соцмережах керівниця Патронатної служби Янголи Азову Олена Толкачова.

“Нашу організацію Патронатну службу “Янголи Азову” запросили на захід Young Business Club, щоб ми розказали, чим займається наша служба, щоб ми познайомилися із молодими бізнесменами, які, можливо, могли б допомогти нашій діяльності, підтримати поранених хлопців, родини загиблих”, – пояснила Толкачова.

Буквально через пів години заходу до них підійшла одна з представників організаторів і попросила сховатися десь у кутку – бо чоловіків, які були на цьому заході, лякає військова форма.

“У центрі Києва, у 23-му році, коли йде війна, коли наші хлопці гинуть у найстрашніших боях, коли ми їх ховаємо кожен день, до нас підійшла організатор і попросила покинути захід через те, що гостей лякає військова форма! Вибачте, але це гидко!” – наголосила Олена.

Пізніше засновник Young Business Club Андрій Остапчук вибачився “перед військовими Азову особисто й усіма, чиї почуття зачепила ця ситуація” та додав , що “думка і позиція людини, яка працювала у нашій команді, не є позицією клубу”.  

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.