Середа, 22 березня

Auchan підгодовує окупантів

Французька мережа гіпермаркетів Auchan, яка відмовилась закрити свої торгові точки на росії вляпалась у гучний скандал – її російська філія виявилась причетною до безпосередньої підтрики російський військ. Більше того український офіс Auchan вимагає пояснень від керівництва французької мережі щодо того, чи дійсно підрозділ компанії постачає допомогу армії країни-агресорки: «Ми шоковані інформацією, яка була опублікована в журналістському розслідуванні щодо допомоги армії країни-агресорки. Ми терміново звернулись до офісу у Франції. Вони цю інформацію спростовують. Ми очікуємо на офіційну комунікацію.» — йдеться на сторінці української філії у FB.

Розслідуванні щодо співпраці російської філії провело Bellingat, The Insider та Le Monde, які повідомлялли, що французький “Ашан” безкоштовно надсилав товари рашистам на окупованих територіях України.
“Гуманітарна допомога” складалася із тисяч сигарет, вовняних шкарпеток, каністр для газової плити, консервованої тушонки, цвяхів та сокир (вартість – 2 млн рублів).
Однак відправкою «гуманітарної допомоги» справа не обмежилась – компанія збирада дані про своїх співробітників для їхньої мобілізації – йдеться у розслідуванні.
Тільки у Петербурзі до жовтня минулого року з допомогою Auchan вдалось зібрати 280 тонн гуманітарної допомоги. Все це робилось під прикриттям збору «гуманітарної допомоги» для Донбасу. Підтримка однієї з воюючих сторін може призвести до запровадження санкцій проти компанії та її виходу з російського ринку де вона має 230 магазинів з річним обігом 3,2 млрд. євро, що складає 10%обігу компанії.
Джерело: https://www.unian.ua/

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.
ТЕГИ: