Понеділок, 29 травня

Надто часті контакти з путіним шкідливі для здоровʼя

Олександру Лукашенку, так званому президенту Білорусі, стало погано просто під час параду перемоги у Москві. Через це йому довелось терміново повернутись у Мінськ – повідомляє https://www.unian.ua/ . Його не було і на так званому обіді у володимира путіна. За спостереженням журналістів, погано білоруському диктатору стало майже одразу після прибуття до Москви. Також під рукавом його маринарки було помітно катетер. Ще в Мінську, 5 травня, спілкуючись зі своїми підлеглими, диктатор сильно захрип і ледь вів після цього промову.

Окрім Лукашенка гостями путіна також були керівники середньоазіатських країн та Вірменії, однак у них проблем із здоровʼям не було.

Щодо самого параду, то його програма була скорочена до мінімуму, загалом він тривав близько 45 хвилин, при цьому проходження техніки тривало близько 3-4 хвилин. З важкої техніки по Червоній площі пройшов тільки один танк Т-34. За неперевіреною інформацією, його спеціально привезли з Лаосу. Також не було традиційного прольоту літаків над Червоною площею. Інших, вартих уваги подій в рамках параду перемоги, у москві не було.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.