Четвер, 7 грудня

20 годин пробула із бойовиками ХАМАС: в Ізраїлі вижила жінка, яка відволікала терористів (ФОТО)

Ізраїльтянка Рахіль Едрі вижила після того, як її протягом 20 годин утримували ісламськими бойовики з ХАМАС.

Про це повідомляють Haaretz і BILD.

За даними журналістів, 7 жовтня приблизно 30 терористів увірвалися до міста Офакім, що за 30 км від сектора Газа. Там вони вбили понад 50 людей.

П’ятеро бойовиків зайняли одноповерховий будинок, де мешкали пенсіонери Рахіль Едрі та її чоловік Давид.

“Вони наставили на мене пістолет і тримали над моєю головою гранату”, – згадує жінка.

Рахіль розповіла, що вона намагалася відвертати увагу терористів, адже її діти є поліцейськими. Вона родом з Марокко, а тому могла розмовляти арабською. Також вона сказала їм, що їй потрібно зробити ін’єкцію інсуліну.

Опісля протягом 20 годин жінка похилого віку годувала терористів, які отримали каву, тістечка, воду та Coca-Cola. Одному з них вона навіть обробила рану на руці. Також їй доводилося жартувати, щоб виграти хоч трохи часу.

Фото із будинку Рахіль

Фото із будинку Рахіль

“Я сказала: “Я навчу вас івриту, а ви навчите мене арабській”. Я розуміла, що йдеться про життя чи смерть”, – зазначила Едрі.

Приблизно через добу ізраїльські спецпризначенці, зокрема – 37-річний син Рахіль Евьятар, здійснили операцію зі звільнення заручників.

Коли злочинці та поліцейські розпочали переговори, жінка вдала, що тримається за голову. Тоді п’ятьма пальцями вона непомітно подала знак, що загалом будинок зайняли п’ять терористів. На щастя, військовим вдалося проникнути у приміщення через дах та ліквідувати всіх бойовиків.

Після оприлюднення цієї історії ізраїльтяни вирішили порівняти її із легендарною Іаїль із Книги Суддів. Як відомо, вона напоїла молоком царя ворогів, а коли той заснув – встромила йому кілок у голову.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.