Вибачте за «косяк»: у відомій піцерії гостей годуватимуть безкоштовними стейками

1493
стейк

Так господар закладу хоче вибачитися перед гостями за свою помилку.

Господар відомої піцерії «Veterano» Леонід Остальці вирішив оригінально вибачитися перед гостями закладу закладу за свій «косяк».

Про це він повідомив у своєму Facebook, пише Наш Киев.

За словами Остальцева, останні кілька тижнів в його закладі відвідувачам подавали стейки меншої ваги, ніж було заявлено в меню.

«Вийшло так, що десь протягом двох – трьох тижнів, ми віддавали стейки для гостей, меншими ніж вони повинні бути. Це моя помилка через поганий контроль калькуляційних карт. Таким чином виходить, що всі хто замовляв у нас стейк в цей період, платили за страву, яке було менше ніж зазначено в меню. Відчуття паршиве ще від того, що я дізнався про все тільки вчора, коли випадково зважив порцію стейка і ах @ їв … », – написав Остальці в своєму пості.

Вибачте за «косяк»: у відомій піцерії гостей годуватимуть безкоштовними стейками

Щоб вибачитися перед відвідувачами за це непорозуміння, з 2 по 4 лютого будь-який гість піцерії, який протягом останніх тижнів замовляв стейк, зможе отримати страву правильної ваги абсолютно безкоштовно. Адміністрація закладу не перевірятиме, чи дійсно людина раніше замовляла у них «неправильний» стейк, але сподівається на порядність всіх відвідувачів.