п`ятниця, 1 грудня

10 адаптованих фільмів та серіалів для вивчення англійської мови

Вивчення будь-якої іноземної мови вимагає всестороннього її сприйняття: за допомогою музики та фільмів, читання книг, розуміння правил та якомога частішого спілкування.

Поширеною є думка, що вивчити мову можна тільки за допомогою перегляду фільмів. Безперечно, без цієї складової вивчення не буде повним, але ми все ж схиляємось до комплексного методу вивчення і перегляду фільмів (краще без субтитрів) як одного із її складових. Проте якщо ви тільки починаєте вивчати іноземну мову, то дивитись фільми та серіали нею вимагає неабиякої терплячості, а тому є два способи поєднати приємне з корисним:

  • переглядайте свої улюблені серіали та фільми іноземною мовою, адже ви вже знаєте їх сюжет і розумієте про що там йдеться (іноді навіть пам’ятаєте репліки героїв), і таким чином будете вивчати нові слова;
  • дивіться адаптовані серіали.

Ось десятка серіалів, фільмів та мультфільмів, які найкраще підійдуть початківцям для вивчення англійської мови, адже мають корисні побітові діалоги, чітку та правильну вимову, а окремі з них ще й додаткові пояснення граматичних та лексичних правил.

1. ENGLISH WAY

Короткий серіал про дівчину Елену, яка приїжджає з Мадриду в Лондон для вивчення англійської мови і житиме в сім’ї Агати. Корисні діалоги: знайомство, розповідь про себе та свою сім’ю, шопінг, ситуації в громадському транспорті та бронювання номеру в готелі тощо, а також пояснення, граматичні та лексичні поради до кожної серії. Діалоги тривають не більше чотирьох хвилин + 5-6 хвилин теоретичного матеріалу, тому ви не будете втомлені від надмірної кількості інформації, проте із кожної серії зможете взяти щось нове та необхідне для вдосконалення англійської.

2. EXTRA

Бріджит та Енні живуть в Лондоні. Їхній сусід Нік закоханий в Бріджит, а Анна закохана в Ніка. Але все зміниться, коли Бріджит отримає листа з Аргентини від свого друга по листуванню, який приїжджає в гості до дівчат.

Комедійний серіал, який вам не захочеться виключати і навіть початківці зрозуміють про що в ньому йде мова завдяки виразній вимові та емоційній грі акторів. Набір слів та граматичні конструкції стають все складнішими з кожною наступною серією.

3. ENGLISH CONVERSATION

Відповіді на найбільш поширені запитання: як вас звати, звідки ви приїхали, телефонні дзвінки та інші побутові ситуації наводяться в 45-хвилинних роликах за допомогою розігрування різноманітних ситуацій, типових діалогів, які охоплюють теми повністю. Наприклад, якщо тема подорожей, то в ній містяться відповіді на всі запитання: від відвідування туристичного агентства до здійснення подорожі, поселення в готель тощо.

серіал англійською мовою

4. LEARN ENGLISH THROUGH COMEDY FILM

Комедійний серіал, який складається всього із кількох серій, про роботу туристичного агентства, дружні стосунки між його працівниками, дотепний начальник та любовні пристрасті між героями відтворюють коротку, проте цікаву історію. Цей серіал із субтитрами і розрахований на тих, хто вже володіє базовим знанням англійської та певними надбаннями словникового запасу.

5. CASPER THE FRIENDLY GHOAST

Мультик про дружнього привида Каспера, який не хотів лякати людей, а шукав собі друзів серед них, чудово підійде для початкового рівня вивчення англійської мови, адже не містить складних граматичних та лексичних конструкцій і навіть без розуміння значення усіх слів, можна здогадатись, що вони означають із контексту або дій героїв мультику.

6. LIVING ENGLISH

Навчання по цьому курсу відбувається повністю англійською мовою, а тому вимагає певної початкової підготовки. Короткі епізоди, які доповнюються детальним навчальним матеріалом: розбиваються та окремі частини та пояснюються ведучим. Мета курсу – максимально швидко навчити щоденного спілкування. Вважається однією з найкращих навчальних програм для вдосконалення розмовних навичок.

7. LEARN ENGLISH LISTENING | BEGINNER

Безліч тем англійською: перший сніг, вечірка на день народження, про котів та музику, типові ситуації в магазині чи офісі, — близько 80 серій тривалістю 10 хвилин, які коротко та конкретно описують поширені топіки, розігрують діалоги та дають чудову лексичну базу для початківців. Відеоролики містять також текстові матеріали та додатковий час для тощо, щоб ви могли щось занотувати, не зупиняючи відео.

серіал англійською мовою

8. OXFORD ENGLISH DAILY CONVERSATION

Цікава історія молодої дівчини, яка влаштовується працювати на телеканал: дружба та кохання, конфлікти та кумедні ситуації, — серіал захопить вас своєю щирістю та життєвістю. Правильна англійська вимова робить сприйняття трохи складнішим, проте разом з багатим словниковим запасом героїв, значно покращить ваш рівень розуміння та знання англійської мови.

9. ALF

Самовпевнений та капризний, проте дуже милий Альф завоював свого часу серця багатьох телеглядачів. Його батьківщина – планета Мелмак, місце проживання – Лос-Анджелес. Його допитливість, вміння все руйнувати та любов до кішок не знають меж, в той же час він неймовірно чуйний та потішний. Прийшов час згадати про нього знову: він допоможе вам у вивченні англійської мови. Короткі серії з дотепними жартами зроблять навчання легким та веселим.

10. FRIENDS

Для тих, хто вже володіє базовим набором слів та знаннями граматики, можна переходити до всім знайомого та улюбленого серіалу “Друзі”. Він, звісно, не адаптований для вивчення англійської, проте ми не могли його не згадати, оскільки він підпадає під перше правило, яке ми зазначили вище: перегляд улюблених серіалів та фільмів мовою оригіналу. Тому якщо ви великий шанувальник цього популярного серіалу, вивчайте англійську з “Друзями”.

Джерело: melni.me

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.