Понеділок, 25 вересня

Тепер військовозобовʼязані не можуть влаштовуватись на посади охоронців

Відтепер військовозобовʼязані чоловіки не можуть влаштовуватись на посади охоронців. Це випливає із постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності», яка набула чинності 21 червня.

Тепер працевлаштуватись на роботу охоронцем можуть ті, хто перебуває у військовому резерві, має відстрочку від служби та не підлягає призову в армію. Як йдеться в урядовій постанові, кандидат на працевлаштування повинен надати «відомості про проходження служби у військовому резерві або перебування у військовому оперативному резерві територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військової частини), що зазначені у військовому квитку, контракті, довідці з територіального центру комплектування та соціальної підтримки». Зміни стосуватимуться чоловіків призовного віку, який нещодавно знизили до 25 років. У заяві на роботу майбутній охоронець зобов’язаний подати такі документи:

підтвердження проходження служби у військовому резерві та перебування у військовому оперативному резерві. Усі дані мають бути відображені у військовому квитку, контракті або довідці з військкомату. Копія документа теж має бути додана, за винятком для тих, хто не підлягає призову за мобілізацією;

Правила мобілізації передбачають, що від призову звільняються: ті, хто працює у критично важливих підприємствах та організаціях; Громадяни, непридатні до військової служби з медичних або вікових причин; Батьки, які виховують трьох чи більше неповнолітніх дітей; Батьки-одинаки чи матері-одинаки, які виховують дитину; Опікуни чи прийомні батьки дитини; Батьки дитини з інвалідністю.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.